Nazywam się Monika Nurzyńska-Owsiany i jestem kosmetologiem z 13-letnim doświadczeniem. Tytuł magistra kosmetologii zdobyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od samego początku rozwijam swoją pasję związaną z profesjonalnym makijażem i stylizacją paznokci. Odkąd pamiętam marzyłam o prowadzeniu własnego gabinetu kosmetycznego i w tak oto w 2016 roku powstała Makeupownia.

Specjalizuję się w makijażu ślubnym i okolicznościowym oraz fotograficznym. Na co dzień dbam o Wasze dłonie wykonując żelowe i hybrydowe stylizacje paznokci.

W 2013 roku ukończyłam pedagogiczne studia podyplomowe dzięki czemu uzyskałam uprawnienia do nauczania. Od kilku lat wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie prowadząc szkolenia 1 i 2 stopnia z makijażu oraz szkolenia ze stylizacji paznokci: kurs manicure hybrydowego oraz kurs przedłużania paznokci żelem na formie. Ponadto w ofercie mojego gabinetu znajdziecie usługi związane bezpośrednio z kosmetologią: pielęgnację twarzy, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, stylizację rzęs i brwi, laminację oraz pedicure SPA

Moją pracę cechuje przede wszystkim dokładność, staranność i dostosowanie do potrzeb Klienta. Pracuję tylko na profesjonalnych produktach, które zapewniają trwałość i wysoki poziom wykonywanych usług.

Drogie Klientki, w moich rękach jesteście 100% bezpieczne! Pędzle do makijażu poddaję za każdym razem dokładnej dezynfekcji, a wszystkie narzędzia, których używam w kontakcie z Klientką (takie jak pęsety, cążki) są dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie parowym.

Serdecznie zapraszam!:)